O NAS

TARBONUS Sp. z o.o. to firma skupiająca zespół ludzi pracujących w 5 oddziałach: Krakowie, Kielcach, Tarnobrzegu, Warszawie i Poznaniu. Jesteśmy na rynku już od 30 lat prowadząc działalność szkoleniową, wydawnicza i doradczą w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

Głównym celem naszej działalności jest zaspakajanie potrzeb naszych Klientów na najwyższym poziomie z uzyskaniem ich zadowolenia. Wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie projektowania i realizacji usług szkoleniowych i doradczych. Każdy z naszych oddziałów posiada status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia obowiązkowe bhp, doskonalące oraz zawodowe i przygotowujące do egzaminów państwowych. Realizujemy też szkolenia z zakresu uzyskiwania i podnoszenia kompetencji ogólnych. Uzupełnieniem oferty szkoleniowej są szkolenia otwarte wyjazdowe, gdzie nasi Klienci uczestniczą w procesie edukacyjnym w innym otoczeniu niż ich codzienne miejsce pracy co sprzyja koncentracji oraz umożliwia wymianę doświadczeń zawodowych.

W naszej ofercie wydawniczej znajdą Państwo poradniki książkowe, e-booki, programy komputerowe, serwisy prawne online.  Polecamy naszym Klientom zasobne opracowania związane tematycznie z prowadzonymi przez nas szkoleniami oraz bogatą ofertę produktów i narzędzi ułatwiających codzienną pracę, zwłaszcza osobom związanym zawodowo  z bhp.  

W realizacji usług doradczych posiadamy duże doświadczenie poprzez wieloletnią współpracę z naszymi Partnerami, dla których świadczymy takie usługi. Zakres usług doradczych, które gotowi jesteśmy realizować obejmuje dziedziny: bezpieczeństw i higienę pracy, ochronę przeciwpożarową oraz ochronę środowiska. Przygotowujemy również opracowania oceny ryzyka zawodowego, instrukcje bhp.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu zapraszamy Państwa do współpracy deklarując, że będzie ona oparta na budowaniu partnerskich relacji, etyce i odpowiednich kompetencjach.

NASZA KADRA

Jeśli zdobywać wiedzę i umiejętności, lub wykonywać określone zadania, to tylko z Nasza kadrą wykładowców, trenerów, instruktorów i specjalistów. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów w swoich dziedzinach. Nasza kadra to nie przypadkowi ludzie, tylko zaangażowani fachowcy stawiający sobie za cel wykorzystanie kompletnej, praktycznej i rzetelnej wiedzy podczas realizacji zadań.

TARBONUS Sp. z o.o. zatrudnia zarówno etatowych specjalistów, jak i korzysta ze współpracy z ekspertami zewnętrznymi. Każdorazowa potrzeba Klienta jest szczegółowo analizowana pod kontem potrzeb i oczekiwań, a realizacja tych potrzeb odbywa się z udziałem specjalisty spełniającego najwyższe wymagania.

NASZA HISTORIA

Rozpoczęcie działalności w Tarnobrzegu. Na początku naszą specjalnością były szkolenia bhp.

czerwiec 1991

Poszerzamy naszą ofertę o działalność wydawniczą.

czerwiec 1992

Otwieramy oddział naszej firmy w Radomiu.

kwiecień 1994

To już trzeci oddział firmy, tym razem w Kielcach.

maj 1995

Ruszamy w Polskę! W Lublinie otwieramy kolejny oddział naszej firmy.

lipiec 1997

Przekształcenie spółki cywilnej w sp. z o.o. Od teraz TARBONUS Sp. z o.o. działa w Tarnobrzegu, Kielcach, Radomiu i Lublinie. Prowadzimy działalność wydawniczą, szkoleniową i doradczą w dziedzinie bhp, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. Prowadzimy szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

lipiec 2001

Otrzymujemy status Partnera Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu w zakresie szkoleń w dziedzinie bhp.

styczen 2003

Jako członek założyciel tworzymy Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

grudzień 2004

TARBONUS Sp. z o.o. wdrażamy i stosuje System Zarządzania zgodnie z normą ISO 9001.

kwiecień 2005

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB) wydał pierwszy dla firmy TARBONUS certyfikat uznania kompetencji jednostki edukacyjnej do prowadzenia szkoleń w zakresie bhp.

kwiecień 2005

Zasięgiem działania obejmujemy kolejne regiony kraju. Działalność rozpoczyna oddział firmy w Krakowie.

maj 2005

Nasze aktualizowane wydawnictwa papierowe wydajemy na płytach CD. Cała wiedza z dziedziny bhp, ppoż, ochrony środowiska czy energetyki już nie musi zajmować wielu półek i regałów.

grudzień 2006

Poszerzamy działania o kolejne regiony kraju. Działalność rozpoczyna oddział firmy w Warszawie.

marzec 2007

Parafrazując tekst piosenki: „I przenieśli nam siedzibę do Krakowa”, siedziba firmy TARBONUS od teraz mieści się w Krakowie. Działamy prężnie w oddziałach w Krakowie, Kielcach, Radomiu, Tarnobrzegu i Warszawie.

wrzesień 2007

Rusza projekt pod nazwa ASYSTENT BHP Program. W sprzedaży pojawia się aplikacja do obsługi działań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Program komputerowy wspomagający pracę służb bhp, zawierający narzędzia do obsługi dokumentacji pracowniczej, wypadkowej, szkoleniowej, oceny ryzyka zawodowego, prowadzenia rejestrów itd. Obecnie to już wersja 9.0 i ogromna rzesza zadowolonych Klientów.

październik 2007

Na naszej drodze stają często szczególni ludzie, którzy najpierw są Klientami, Współpracownikami, aż w końcu … nazywamy ich PRZYJACIÓŁMI.  Dla tych szczególnie bliskich nam osób i w uznaniu ich wybitnych zasług dla rozwoju naszej firmy ustanowiliśmy tytuł „Przyjaciel Tarbonusa” i uhonorowaliśmy pierwszych „Przyjaciół”.

listopad 2007

Pierwszy dla firmy TARBONUS certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” nadany przez Krajową Izbę Gospodarczą.

grudzień 2009

Firmowe Serwisy Branżowe od teraz są dostępne nie tylko na płytach CD, ale również on-line. Łatwy i szybki dostęp przez internet zdecydowanie przyspiesza i ułatwia korzystanie z aktualnych przepisów i porad.

październik 2010

Rusza projekt pod nazwą ASYSTENT BHP Prezentacje. Program na pendrive zawierający 33 tematyczne prezentacje wzorcowych szkoleń w dziedzinie bhp.

lipiec 2012

Uruchamiamy portal internetowy AsystentBHP.pl. To specjalistyczny portal dedykowany behapowcom oraz wszystkim, którzy zawodowo i nie tylko zajmują się sprawami związanymi z szeroko pojętym bezpieczeństwem i higieną pracy.

wrzesień 2012

! ZŁOTY MEDAL na MTP SAWO 2014 dla ASYSTENT BHP Prezentacje! Złoty medal przyznano w kategorii: działalność edukacyjna, wydawnicza i doradcza w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Doceniono nasz produkt za innowacyjność, uniwersalność.

kwiecień 2014

Z impetem rusza Ośrodek Kształcenia Praktycznego przy oddziale w Kielcach, w którym kształcimy operatorów maszyn i urządzeń do robót budowlanych, ziemnych i drogowych. Potwierdzenie spełnienia wymagań dla naszego ośrodka wydał Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

sierpień 2018

TARBONUS Sp. z o.o., w zakresie prowadzenia szkoleń uzyskuje statut Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego.

wrzesień 2018

Z okazji 65-lecia działalności Służb BHP i 25-lecia OSPSBHP otrzymaliśmy podziękowania i okolicznościowy medal za zasługi na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy.

październik 2018

Z naszymi produktami elektronicznymi przechodzimy na kolejny etap innowacyjności w rozwiązaniach technicznych i informatycznych. Nowy szyfrowany dysk SSD zapewnia stabilną, bezpieczną i skuteczną pracę, jako kompleksowe narzędzie do obsługi BHP.

maj 2019

Dopasowujemy się do sytuacji pandemicznej i nasza oferta wydawnicza i szkoleniowa zyskuje nowe formy: online i elearningową.

czerwiec 2020

NOWOŚCI WYDAWNICZE

Materiały dydaktyczne
Pracodawca i kierownik

Materiały dydaktyczne do szkolenia okresowego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pracownik na stanowisku administracyjno-biurowym

Materiały dydaktyczne do szkolenia okresowego z zakresu BHP.

WÓZKI JEZDNIOWE
Praktyczny poradnik do szkoleń

blank
Praktyczny poradnik do szkoleń zawiera niezbędny materiał potrzebny do uzyskania uprawnień.

PRODUKTY CYFROWE

Prezentacja do szkolenia zawodowego bezpieczna eksploatacja wciągników, wciągarek i suwnic ogólnego przeznaczenia

blank

Suwnice to niezbędny sprzęt na halach przemysłowych, składowiskach, w stoczniach itp. Operatorem suwnicy może zostać osoba, która ukończy kurs i zda pomyślnie egzamin. Kluczem do osiągniecia tego celu jest efektywne szkolenie, które dzięki naszej prezentacji na pewno takie będzie.

Prezentacja do szkolenia zawodowego dla kandydatów na operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych

blank

Kurs na uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe ma na celu przekazanie uczestnikom wiedzy o prawidłowej eksploatacji i obsłudze wózków widłowych oraz bezpiecznym organizowaniu stanowisk ich pracy. Przygotowana przez nas prezentacja niewątpliwie pomoże Ci w omówieniu tych zagadnień.

Prezentacje do szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest

blank

Prezentacja szkoleniowa w zakresie bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest obejmuje treści, które powinny być przekazywane podczas szkolenia pracowników, którzy w związku z wykonywanymi pracami, są lub mogą być narażeni na działanie pyłu azbestu oraz osób kierujących tymi pracownikami.

AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA

1 +
PRZESZKOLONYCH OSÓB w 2022 R.
1 +
SZKOLEŃ w 2022 r.
1 +
STAŁYCH KLIENTÓW
1 +
LAT DZIAŁALNOŚCI

Odwiedź nasz szklep internetowy i zobacz ofertę wydawnictwa

Bądź na bieżąco z ofertą naszego wydawnictwa

0