WYDAWNICTWO

Wydawnictwu TARBONUS przez ponad 28 lat działalności przyświeca cel główny: zaspakajanie potrzeb i oczekiwań Klientów na najwyższym poziomie.
W naszej ofercie znajdą Państwo pozycje wydawnicze przygotowywane i wydawane we współpracy z wieloma doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin. Polecamy obszerne i wyczerpujące opracowania związane tematycznie z prowadzonymi szkoleniami oraz bogatą ofertę produktów i narzędzi ułatwiających codzienną pracę.

Udostępniamy internetową formę zakupu, która umożliwia szybkie i wygodne nabycie publikacji bez względu na miejsce zamieszkania.
W naszym sklepie znajdą Państwo:

Najnowszy produkt – Asystent BHP na dysku SSD – unikatowe i kompleksowe rozwiązanie informatyczne wspomagające pracę służb BHP.

  • Książki poradnikowe - a wśród nich poradniki i materiały dydaktyczne z zakresu bhp, szkoleń zawodowych i komentarze do przepisów prawnych;
  • Specjalistyczne serie wydawnicze - Energetyka konwencjonalna i niekonwencjonalna, Bezpieczeństwo w energetyce czy seria wydawnicza powstała w oparciu o system PEN-Asystent.
  • Programy:
    • Asystent BHP Program - kompleksowy i profesjonalny program komputerowy wspomagający pracę służb bhp,
    • Asystent BHP PRezentacje - program dający możliwość profesjonalnego prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem: szkoleń wzorcowych bhp (33 prezentacje, ponad 3000 slajdów), własnych szkoleń tworzonych przy użyciu specjalnego generatora działającego w programie i pomocy prawno-merytorycznej z zakresu prawa pracy i bhp;
  • Serwisy PEN-Asystent - w wersji elektronicznej na płytach DVD, pendrive'ach czy w formie dostępu online z bogatą bazą z zakresu: prawo pracy, bhp, ochrona przeciwpożarowa, ochrona środowiska i budownictwo, energetyka zawierającą przepisy prawne, orzecznictwo sądowe, komentarze, aktywne druki i praktyczne porady. Umożliwiają codzienną aktualizację zawartości. W zależności od zakresu, w ofercie handlowej, występują w czterech kolorach: złotym, żółtym, czerwonym i niebieskim.

Książki poradnikowe

Poradniki i materiały dydaktyczne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, szkoleń zawodowych i przepisów prawnych.

Serwisy PEN-Asystent

bogate bazy zawierające przepisy prawne, orzecznictwo sądowe, komentarze, aktywne druki oraz praktyczne porady. Serwisy dostępne na DVD, pendriveach lub online

Programy komputerowe

Oprogramowanie wspomagające pracę służby bhp zatrudnionej w zakłądzie pracy, jak i osób czy firm prowadzących sprawy bhp w wielu zakładach.

Do góry