SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

                                                                                  Miejsce pracy: KRAKÓW

Opis stanowiska:

  • organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i/lub szkoleń zawodowych dotyczących utb (np. wózki, suwnice, podesty) lub innych zawodowych (np. spawanie)
  • obsługa firm w zakresie realizowanych szkoleń
  • realizacja bieżących usług z zakresu BHP.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe z dziedziny BHP (lub techniczne);
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, kreatywność, skuteczność w działaniu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ramach służby BHP;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP lub związanych z uprawnieniami na utb (wózki, suwnice, żurawie, podesty, itp.) lub innych zawodowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę – pełny etat;
  • dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach prowadzonej działalności szkoleniowej i doradczej.

                                                                                                                        CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@tarbonus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych w celu obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez TARBONUS Sp. z o.o.”

Informacja:

Równocześnie przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest TARBONUS Sp. z o.o. ul. Bociana 17, 31-231 Kraków, mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie przez wysłanie prośby na adres odo@tarbonus.pl, moje dane będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego”.

WYKŁADOWCÓW – INSTRUKTORÓW NA KURSACH Z ZAKRESU URZĄDZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO

(suwnice, podesty, dźwigi, żurawie, wciągniki i wciągarki, wózki jezdniowe)

Region: WARSZAWA, KRAKÓW

Opis pracy:

  • prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego, m.in.: suwnic, podestów ruchomych, wciągników, wciągarek, dźwigów, żurawi, wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu teoretycznych i praktycznych kursów z obsługi i/lub konserwacji urządzeń podlegających pod nadzór UDT,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy,
  • współpracę z renomowaną firmą szkoleniową, z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji kursów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

0