Specjalista ds. marketingu i handlu

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z dotychczasowymi klientami w oparciu o posiadaną bazę kontaktów,
  • udział w negocjacjach umów i kontraktów handlowych,
  • analiza zapytań ofertowych i wycena usług,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • dbałość o promocję i kontraktację zleceń na rzecz firmy,
  • współudział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki – Oddział w Warszawie: kosmetologia – Oddział w Poznaniu: BHP, energetyka),
  • znajomość zagadnień branżowych,
  • umiejętność budowy kalkulacji cenowej,
  • dobra znajomość obsługi MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i osiąganych wyników,
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@tarbonus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (J.t. z 2016 r., poz. 922)”.

Do góry