Jak odnosić sukcesy na obecnym niepewnym rynku gospodarczym? Jak się rozwijać? Pytania, na które odpowiedzią jest stwierdzenie: być o krok do przodu przed konkurencją, a to oznacza ciągłe zdobywanie wiedzy. Wiedza wciąż poszerzana, uzupełniana, aktualizowana to gwarancja sukcesu firmy oraz pracujących w niej ludzi.

Ponad 28 lat temu powstała spółka TARBONUS, która jako główny cel działania obrała inwestycje w ludzi i bezpieczeństwo pracy.
TARBONUS Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę produktów wydawniczych oraz usług szkoleniowych i doradczych w zakresie:

  • bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • ochrony ppoż.,
  • ochrony środowiska i budownictwa,
  • prawnej ochrony pracy,
  • zarządzania, marketingu,
  • pedagogiki i psychologii pracy,
  • uprawnień zawodowych, umożliwiających obsługę maszyn, urządzeń, a także przekwalifikowanie lub podjęcie pracy w danym zawodzie.

Usługi szkoleniowe realizujemy w naszych oddziałach w: Kielcach, Krakowie, Tarnobrzegu, Warszawie i Poznaniu. Realizacja szkoleń przebiega w oparciu o programy szkoleniowe, aktualizowane i uzgadniane z instytucjami nadzorującymi i przeprowadzającymi egzaminy. Organizujemy także szkolenia wyjazdowe otwarte w atrakcyjnych miejscowościach Polski, a uczestnikami tych szkoleń są pracownicy firm z całego kraju, co umożliwia – poza nauką - wymianę doświadczeń związanych z pracą.

Uzupełnieniem szkoleń są materiały dydaktyczne przygotowywane i wydawane przez własne wydawnictwo we współpracy z wieloma doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin. Polecamy obszerne i wyczerpujące opracowania związane tematycznie z prowadzonymi szkoleniami oraz bogatą ofertę produktów i narzędzi ułatwiających codzienną pracę, takich jak: książki poradnikowe, wydawnictwa z bieżącą aktualizacją, w wersji elektronicznej i na płytach DVD, pendrive’ach czy w formie dostępu on-line: programy komputerowe, Internetowy System Szkoleń.

Usługi doradcze realizowane przez nas to przede wszystkim współpraca z firmami w zakresie kompleksowej obsługi bhp, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej na podstawie umowy (outsourcing), opracowanie ryzyka zawodowego, badania środowiska pracy, instrukcji bhp, filmów instruktażowych itp. 

Nasze usługi i produkty pod względem merytorycznym odpowiadają wysokim standardom, a potwierdzeniem tego są przyznane certyfikaty oraz uznanie Klientów. 

Misją firmy jest dbałość o zaspakajanie potrzeb naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Do góry